Expo riva 2020


GDS a GLOBAL SHOES, Düsseldorf 

GDS a Global Shoes

Tri dni obuvníckeho veľtrhu GDS v Düsseldorfe, pod originálnym názvom International Event Shoes & Accessories a GLOBAL SHOES, skončili 15. marca s prevažne pozitívnym hodnotením. Ako každý iný veľtrh aj düsseldorfský bojoval o svojho zákazníka. S akým výsledkom?

Viac ako 30-tisíc obchodníkov (-6 % oproti minuloročnému februáru) hľadalo informácie, kontakty a kontrahovalo, pričom každý druhý bol zo zahraničia (až z 91 krajín). Tieto čísla len dokazujú významný medzinárodný charakter veľtrhu. „Napriek tomu, že tu boli všetci dôležití klienti, veľké obchodnícke skupiny sa zmenšili. Veľký záujem o prehliadky a prednášky je dôkazom, že potreba informovanosti pretrváva. Atmosféra v halách bola pozitívna a nabitá konštruktívnymi rozhovormi," zhodnotila veľtrh riaditeľka GDS a GLOBAL SHOES Kirstin Deutelmoserová. Werner Matthias Dornscheidt, predseda predstavenstva Messe Düsseldorf dodáva: „Počas posledných rokov sa stav medzinárodného obchodu s obuvou zreteľne zmenil. V dnešnej situácii môžeme byť s priebehom veľtrhu viac ako spokojní." Ralph Rieker, predseda spolkového obuvníckeho zväzu (HDS) vysvetľuje, že brandža v súčasnej ťažkej situácii potrebuje konštantu, ktorá spojí obchod a priemysel a umožní efektívnu osobnú komunikáciu.

Veľtrh obsadilo spolu 1100 vystavovateľov s kolekciami na jeseň a zimu 2009/2OlO. Nasledujúci veľtrh GDS a GLOBAL SHOES bude 11.-13. septembra tohto roku.

 

 

GDS

Global Shoes

Ara Shoes

Urban Fashion Kids

 

GDS a Global ShoesGDS a Global ShoesGDS a Global ShoesGDS a Global ShoesGDS a Global ShoesGDS a Global ShoesGDS a Global ShoesGDS a Global ShoesGDS a Global ShoesGDS a Global ShoesGDS a Global ShoesGDS a Global ShoesGDS a Global ShoesGDS a Global ShoesGDS a Global ShoesGDS a Global ShoesGDS a Global Shoes

 

 

Nina Provaan, foto archív autorky

 

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly