Flash


Móda s úsmevom 

Romeo a Shakespeare

Poznáte Shakespeara? Aj keby ste neoplývali vyčerpávajúcimi vedomosťami, určite vás v súvislosti s ním napadne legendárny príbeh krásnej Júlie a jej nemenej krásneho milenca Rómea. Aj keď to s nimi nakoniec dopadlo neslávne a možno niektorých z nás tragický záver hry aj rozplače, meno Rómeo sa teší obľube. Dokonca je tak nazvaný aj showroom pánskych kolekcií v Paríži. Tak sa zdá, že mladý Rómeo nemal čas zaregistrovať si pred smrťou svoje meno na patentovom úrade, a to sa mu vypomstilo. Rovnako ako mnohým...

01.jpg

Vzal na chlapca opasok

Vyzerá to na literárny citát z dávnych čias, ale dnes by si každý rodič i učiteľ takýto spôsob trestu riadne premyslel. Myslíte, že je to dôsledok tých prísnych zákonov o ochrane prostorekých, neposlušných mladistvých? Ani nie. Majiteľovi tohto opasku od firmy Post & Co by bolo predovšetkým ľúto krásnej pracky, ktorú určite nemá hocikto. Či už si opasok zadovážil sám, alebo je to darček, jednoznačne by ho bola škoda. A navyše, čo keď mu nohavice drží iba ten opasok?

02.jpg

Miluješ ma? Daj mi to písomne

Písanie milostných listov je, a to si neskôr uvedomí mnoho mladých nadšencov, dosť riskantné. Prečo to však nenapísať na tričko?! S takouto ponukou prichádza aj taliansky SWEET YEARS. Azda z toho bude módny hit. Po niekoľkých praniach, aj napriek nespočetným reklamám na výnimočnosť pracích prostriedkov a napriek našej starostlivosti, je však pravdepodobné, že nápis zmizne a môžeme ho pokojne zameniť - azda aj za meno niekoho iného. Hlavná vec, že je to také romantické a meno nášho miláčika sa prezentuje v plnom znení. Nevadí, ak sa aj čosi zmení. To, že milujeme svet vo všeobecnosti, zostane pravdou aj do budúcna.

03.jpg

Buď ho bozkáva, alebo nafukuje

Pri pohľade na tento obrázok si uvedomíte, aké je občas ťažké dobre porozumieť situácii, aj keď sa na prvý pohľad zdá, že je na fotografii detailne zachytená. Zoberme si teda konkrétne atraktívnu dánsku blondínu. Čo to vlastne robí? Bozkáva snehobiele zvieratko, alebo ho vari nafukuje!? A za čo by táto pekná manekýnka dostala vyšší honorár? Ak chcete vedieť odpoveď, musíte sa popýtať u kompetentných na kolekciu Woofy. Pravdou zostáva, že dnes je stále ťažšie pochopiť ten nový svet...  

04.jpg

Bábika pre veľkých

Hoci sme už dávnejšie vyrástli z obdobia, keď sme vymýšľali rôzne mená pre svoje bábiky a dokázali sa s nimi prehrať dlhé hodiny, prečo si neurobiť radosť a neobklopiť sa nimi aj dnes. Nie, nevyberte sa do hračkárstva, tam na vás vaša bábika tentokrát nečaká. Správna cesta vedie do známej talianskej firmy bytových a stolových doplnkov - ALESSI. Tu si nájdete svoj bábikový otvárač, ktorý sa vyvinul zo svojho pôvodného modelu. Tak trochu ľudský alebo bábikový prístup je zrejmý z usmievavého výzoru. Veď úsmev potrebujeme v každom veku.

05.jpg

 

 

 

Svatava Vynal

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly