Flash


Kľúč do sveta módy 

Začiatkom druhej polovice júla očakávajú na madridskom výstavisku asi 500 vystavovateľov, ktorým organizátori pripravia 20-tis. m2 na to, aby tu mohli predstaviť kolekcie na jar a leto 2010. Veľtrh SIMM pripravil pre konfekciu, plavky a doplnky tri haly.

 

Toto v Španielsku zriedkavé monotematické módne podujatie predstaví najrôznejšie módne pánske aj dámske štýly, od avantgardného dizajnu cez módu ulice a casual módu až po kreácie na slávnosti a do spoločnosti. Prihlásených je 450 vystavovateľov s takmer 700 značkami, medzi ktorými sú aj známe medzinárodné mená.

SIMM sústavne pracuje na posilnení internacionalizácie veľtrhu, posilnení zahraničnej účasti a prístupu na nové trhy. Preto aj na nasledujúcom podujatí pripravilo v spolupráci s Madridskou obchodnou komorou a španielskym inštitútom pre zahraničný obchod (ICEX) programy orientované na posilnenie návštevnosti z Ruska a ostatných východných krajín. Táto iniciatíva priniesla už na februárovom podujatí ovocie. Veľtrh SIMM navštívili odborníci zo 62 krajín, čo potvrdilo jeho internacionálne postavenie a tiež skutočnosť, že španielska móda má v zahraničí dôležité postavenie.

Pre toto vydanie sa usporiadateľ rozhodol vyjsť firmám v ústrety a uľahčiť im všeobecne veľmi ťažkú trhovú situáciu prechodným znížením cien za prenajatú plochu a ponúka 15-percentné rabaty, v niektorých prípadoch na štandardné stánky dokonca až 23 %.

Rovnako čaká prekvapenie aj návštevníkov. Všetci, ktorí sa ešte pred 15. júnom prihlásia na novej webovej stránke www.simm.ifema.es, získajú vstupenky zdarma. Tí, ktorí to nestihnú a prihlásia sa prostredníctvom webu neskôr, dostanú 50-percentnú zľavu. Pre odborníkov, ktorí pricestujú na SIMM, sú pripravené na webovej stránke poukážky na zľavu cestovného od spoločností RENFE a IBERIA. Počas veľtrhu je nepretržitý vstup na výstavisko od 9.30 do 20.00, v sobotu od 9.30 do 19.00.

 

PF 10180.jpgGF08_019.jpg

 

Sprac. dv

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly