Flash


Móda s úsmevom 

Taká krásna blúzka!

Pozrite sa na tento najaktuálnejší model blúzky: zaoblené ramená, krátke rukávy, hlboký výstrih, ktorý však neprovokuje. A tie dlhé cípy, ktoré sa dajú tak atraktívne a zároveň zvodne uviazať pod prsiami. Tak čo, je to aj vaša múza?

Určite je, niekto však ten obrázok obrátil (žeby naši grafici?). Pozorne sledujte, čo uvidíte teraz. Hrôza! Len aby nás nezažalovali za predchádzajúce vízie. Ide totiž o značku slávnej talianskej firmy, výrobcu topánok MORESCHI. Dúfam, že nám prepáčia, veď aj ako blúzka boli krásne.

26-1.jpg26-1b.jpg

Mami, kúp mi psa!

Veta, ktorá je pre mnohých rodičov traumou. Spraviť svojim deťom radosť a splniť, čo im vidíme na očiach, to áno, ale ak ide o prírastok do rodiny v podobe psíka, to sú ďalšie a ďalšie povinnosti padajúce na našu hlavu. Neuveríte, no aj túto dilemu vyriešila móda. Kúpite im psa, ale na tričku. Vy zožnete obrovský úspech a vaša dcérka bude šťastná a obdivovaná. A tak sa psík, ktorý vôbec nepotrebuje venčenie v pravidelných intervaloch, stane naozaj nenáročným členom vašej rodiny (model z kolekcie EAN).

26-2.jpg

Strčila ju do vrecka

Často hovoríme, že sme ich (ju, jeho) strčili do vrecka. Jednoducho sme boli šikovnejší, lepší, múdrejší...Často však, bez ohľadu na naše superlatívy, strčíme do vrecka samotné ruky. A to len tak, jednoducho preto, že tam patria. A môžeme si to aj zjednodušiť, ako nám to dokázala aj jedna zo študentiek pletiarskej školy Knit Studio. Musíte uznať, že takto formované vrecká vyzerajú zaujímavo. Treba si ich však strážiť, aby nám do nich nestrkali ruky iní, ibaže by patrili k skúseným vreckárom.

26-3.jpg

Kvapol vám na novú sukňu atrament?

Ako nás tá móda chápe, aká je len benevolentná. Kvaplo vám niečo na novú bielu sukňu? Bez problémov. Bude z toho krásny nový model, stačí iba trochu fantázie. Fľaky malé aj veľké a je z toho veľká sláva. S takou sa určite stretol na milánskych salónoch aj „fľakatý" model od firmy SFARZO. No mali by sme predsa len trošku predvídať, čím sa pokvapkáme. Paradajková omáčka by asi dieru do sveta módy neurobila.

26-4.jpg

Ona na mňa žmurkla

Takýto signál určite povzbudí nejedného pána, pretože... kto vie? Nuž ale nie všetky dámy majú odvahu mrkať na svoje objekty. Aj keď si dodajú odvahy, urobia si dokonalý očný mejkap, pridajú aj umelé riasy, akosi to nejde. Pre takéto prípady prichádza na pomoc taliansky výrobca módnych kabeliek SCAFFINO. Musíte uznať, že jeho modely sú už samy osebe posolstvom, ktoré môžeme voľne preložiť: Všimni si ma! Kabelku však treba vedieť aj nosiť - totiž keď na ňu (teda na dámu s kabelkou) zareaguje niekto zaujímavý, treba ju na istý čas odložiť alebo radšej darovať. Veď čo ak je to ten pravý?

26-5.jpg

Svy

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly