Expo riva 2020


Dizajn exotickej Brazílie 

Wolpco

Topánky, ktorých autorom je Brazília,sú také rôznorodé ako samotná Brazília.Či už ide o dámske, detské alebo pánske topánky. Rovné, s opätkami, mokasíny, balerínky, pre pánov mokasíny, šnurovačky, šľapky, pre deti zase praktické a farebne veselé - brazílski obuvníci sa dôkladne pripravili na leto 2010.

Na predchádzajúcom veľtrhu GDS v Düsseldorfe predstavil brazílsky obuvnícky priemysel viacero značiek, ako Democrata, Dilly, Via Uno, Moramii, Bebece, Piccadilly, Bottero a mnohé iné. Uzatvorené obchody dosiahli 3,04 milióna dolárov, čo je úroveň rovnakého obdobia v roku 2008, hoci očakávania boli oveľa optimistickejšie. Napriek tomu tento obrat dokazuje, že brazílske topánky si na európskom trhu našli svoje miesto. Prinášame inšpiračný výber brazílskej obuvi na sezónu jar a leto 2010.

Zdroj ts gds
Sprac. dv

DillyDemocrataAndaccoAndaccoAndaccoAndaccoAndaccoAndaccoAndaccoAndaccoBebeceDillyDillyGrendeneKidyKidyKidyKidyKlinLelePypMadeira BrasilMalu betaniaMariaBeatrizMoraMormaiiNicolla MezziNicolla MezziNicolla MezziNicolla MezziNicolla MezziPiccadillyPiccadillyPiccadillyRAMARIM09RAMARIM 09Renata MoraesRenata MoraesRenata MoraesVia Uno_01Wolpco

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly