Expo riva 2020


Len nech prší 

02.jpg

Na jednej strane počasie, na strane druhej obľúbená módna fantázia v oblasti doplnkov. Oboje pomáha novému dizajnu, ktorý sa usídlil aj v najnovších kolekciách dáždnikov. Sú farebnejšie a často vzorované. Čierna farba skôr pristane šatám, trendový dáždnik potrebuje napríklad sýtočervenú.

Slávny taliansky výrobca dáždnikov Rainbow oživil svoju kolekciu kockami, dvoj- aj viacfarebnými. Objavujú sa aj nové farebné kombinácie, bodkované dáždniky, originálne vzorovanie - vyhrávajú najviac fantazijné. Podobné je to i v pánskych kolekciách dáždnikov, ktoré sú pre túto sezónu určite menej „tradične britské". Určite aj ostatné módne doplnky sú farebnejšie a nápaditejšie ako v predchádzajúcom období, ale v škaredom počasí určite nespoznáme svojich priateľov podľa topánok a kabeliek - preto by sme nemali zabudnúť na trendový dáždnik nielen pre seba, ale aj pre nich.

Mimochodom, nielen farebnosť a výrazné vzory sú základom moderného dáždnika.
Patria sem aj lemovania, obruby a iné ozdoby. V kolekciách sa objavila dokonca romantika krásnych volánov nesúca so sebou čaro 19. storočia. Samozrejme, žijeme život rýchly a pohodlný, a tak volánový dáždnik je už dnes premyslený tak, aby sa mohol pohodlne zložiť aj do kabelky a stal sa súčasťou našej každodennej výbavy.

Svy

01.jpg03.jpg04.jpg05.jpg


ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly