Expo riva 2020


Fashion Access, Hong Kong 29.-31. marca 2010 

getmediaobject.ashx.jpg

Fashion Access vznikol v roku 1984, pôvodne ako veľtrh kožených výrobkov a materiálov. Jeho názov znel Materials, Manufacturing & Technology (MM&T) show. Postupne sa z neho stal najväčší kožiarsky a obuvnícky veľtrh v Ázii. Fashion Access sa zameriava predovšetkým na kabelky, obuv, cestovnú batožinu, kožené a kožušinové výrobky a módne doplnky.

Nechýba ani oblečenie a rôzne lifestylové produkty. Organizuje ho APLF. Prezentuje sa na ňom približne tisíc vystavovateľov z viac ako 40 krajín sveta. Koná sa v Hongkongu dvakrát ročne. Každé marcové vydanie je venované nadchádzajúcej kolekcii jeseň-zima, októbrové vydanie sa zameriava na jar-leto. Okrem toho, že veľtrh prináša prezentáciu módnych trendov a farieb minimálne na rok dopredu je známy tým, že dáva veľký priestor aj ekologickým produktom, inovácii a originálnemu dizajnu. Popri viacerých odborných seminároch organizátori podporujú mladých módnych návrhárov a začínajúce firmy. Ale v prvom rade je to atraktívne podujatie pre vysokých biznismenov z oblasti svetového módneho priemyslu. Účasť pravidelne potvrdzujú spoločnosti ako Marks & Spencer, Zara spolu s mladými, trendovými značkami ako Chevignon či Urban Originals.

Najbližší Fashion Access bude v dňoch 29. až  31. marca 2010 (pondelok až streda) v Hong Kong Convention and Exhibition Centre.

Webová stránka: www.aplf.com

MaJe
Foto z ostatného veľtrhu, Fashion Access

efafaew.jpg33-1-eewwte.jpg33-2-getmediaobjesaff.jpg

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly