Expo riva 2020


Halens odkúpil Quelle Slovensko 

Halens Group, vedúci holding v zásielkovom a internetovom obchode v severnej Európe, odkúpil spoločnosti Quelle v Českej republike, Poľsku, na Slovensku a v Estónsku vrátane aktivít v Lotyšsku a Litve. Prevzatie pobočiek v Českej republike a Poľsku sa uskutočnilo s okamžitou platnosťou, kým prevzatie pobočky Quelle na Slovensku a v Estónsku podlieha schváleniu príslušných súťažných autorít.

Akvizícia zahŕňa stopercentný podiel v spoločnostiach a na majetku v každej jednotlivej krajine. Práva na používanie portfólia značiek spoločnosti Quelle na uvedených trhoch už predtým odkúpila skupina Otto Group, a preto nie sú súčasťou tejto transakcie.
Spoločnosť Halens, ktorá oslávila už 60 rokov svojho pôsobenia, ponúka na svojich trhoch módne značky Halens, Cellbes a Bubbleroom pre všetky vekové skupiny žien, mužov i detí.
Quelle s. r. o . bude teda po schválení príslušnými súťažnými orgánmi naďalej pokračovať vo svojej obchodnej činnosti pod novým názvom Halens.

Veríme, že si zákazníci v Slovenskej republike ponuku nových značiek Halens a Cellbes obľúbia a budú naďalej spokojní s nakupovaním u nás. Tím pracovníkov Quelle s. r. o., ktorý sa stáva tímom spoločnosti Halens, sa teší na vaše objednávky," uviedla pani Rozi Pasztelyák, riaditeľka Quelle s. r. o.   
"Veľmi nás teší, že môžeme oznámiť túto akvizíciu, ktorá je veľmi dôležitou súčasťou našej rastovej stratégie a potvrdzuje náš dlhodobý plán rozširovať obchodné aktivity vo východnej Európe. Je zároveň upevnením našej pozície v pobaltskom regióne, kde úspešne pôsobíme už dlhé roky. Okrem toho poskytuje i vzácne synergie k našim doterajším aktivitám a procesom a umožňuje nám výrazne urýchliť našu expanziu do Českej republiky, Poľska a na Slovensko," uviedol pán Gunnar Ryman z CEO holding Halens.

Ts Quelle

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly