Expo riva 2020


SIMM zmenil termín konania 

Sprac. dv

Po dvoch rokoch sa termín jesenného veľtrhu SIMM presúva na pôvodné septembrové dátumy, konkrétne 2.- 4. 9.2010. Podľa vyhlásenia tlačového oddelenia sa tak stalo na základe priania organizačného výboru, vystavovateľov aj návštevníkov. Septembrový veľtrh sa uskutoční opäť v halách 12 a 14 a očakáva sa účasť okolo 400 firiem prezentujúcich 600 značiek  dámskej, pánskej módy a doplnkov.

 

Riaditeľka veľtrhov, Pola Iglesias hovorí, že toto rozhodnutie sa zhoduje aj s výsledkami prieskumu konzultačnej agentúry, ktorý urobila medzi vystavovateľmi a návštevníkmi.

Vzhľadom na to, že sa februárový termín skončil s veľmi dobrou bilanciou (konkrétne bol oproti júlovému termínu z roku 2009 zaznamenaný nárast návštevníkov o 47,5% ) a s prihliadnutím na jeho uspokojivú komerčnú klímu, udala väčšina vystavovateľov, že veľtrh prekročil všetky ich očakávania.

Aj preto bude na septembrovom salóne opäť sprievodný program pre zahraničných obchodníkov a zástupcov médií z celého sveta pripravovaný v spolupráci so španielskou obchodnou komorou, ktorý by mal posilniť internacionalizáciu veľtrhu.

<<1>>

 

 

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly