Expo riva 2020


Prvý slovenský outlet sa objaví už v lete 2011 

Baldinini, GANT, Karl Lagerfeld, Daniel Hechter, Bushman a Šport Pro - to sú značky, ktoré zákazníci nájdu v prvom slovenskom fashion outlete,  pripravovanom developermi z IPEC Group. Tí siedmeho júna 2010 získali právoplatné územné rozhodnutie týkajúce sa pätnástich hektárov plochy umiestnenej v tesnej blízkosti seneckej odbočky z diaľnice D1, po ktorej denne prejde až 90 000 automobilov a cesty prvej triedy Pezinok - Senec (s intenzitou dopravy 20 000 vozidiel za deň).

 

Módnemu outletovému centru budú sekundovať P-Max, najväčší rakúsky výrobca nábytku na mieru, hypermarket Lidl a čerpacia stanica Shell, ktorých prevádzky budúci rok vyrastú na vlastných pozemkoch v bezprostrednej blízkosti D1 Fashion Outlet.

Našou najväčšou devízou je ideálna poloha na spojnici dvoch veľmi frekventovaných ciest a dôkladná obchodná príprava, ktorá nám priniesla nájomníkov a investorov pre samostatné obchodné prevádzky už rok pred otvorením outletu," hovorí generálny riaditeľ IPEC Group Ivan Čarnogurský a dodáva: „Okolie Bratislavy je pre takúto investíciu ideálne. Komunikácia obchodov nášho outletu však určite nezostane bez zákazníckej odozvy ani v Rakúsku a Maďarsku." 

IPEC Group plánuje v súvislosti s výstavbou D1 Fashion Outlet preinvestovať 35 miliónov euro v štyroch postupných fázach. V prvej fáze z nich by mali vzniknúť obchodné priestory so zameraním na taliansku módu v rozlohe približne 8 200 metrov štvorcových. Tieto by mali už budúci rok vytvoriť sto nových pracovných miest. IPEC Group už dnes eviduje 3 000 m²prenajatých obchodných priestorov, ktoré by mali byť nájomcom odovzdané v lete 2011 a už v septembri toho istého roka by mali privítať prvých zákazníkov. K obchodom bude samozrejme patriť oddychová zóna, reštaurácie a chýbať nebudú ani ďalší prevádzkovatelia služieb. V priebehu prvého roka plánuje IPEC Group preinvestovať na D1 Fashion Outlet 10 miliónov euro.  

 

Na prezentácii projektu (zľava) Silvester Petrezsel, obchodný riaditeľ IPEC Group, Paolo Bruno, zástupca spoločnosti Baldinini, Ivan Čarnogurský, generálny riaditeľ IPEC Group

   <<1>>

 

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly