Expo riva 2020


Nové Metro v Bratislave – už v októbri 

Sich, Zdro  ts, krátené

 

METRO Cash & Carry, medzinárodný líder v samoobslužnom veľkoobchode, pokračuje v expanzii na Slovensku vybudovaním druhého veľkoobchodného strediska v Bratislave. Otvorenie veľkoobchodu je plánované na október 2010. V regióne bude vytvorených 220 nových pracovných miest.

 

"Rok 2010 je pre Metro na Slovensku výnimočný. Spája sa s oslavami desiateho výročia nášho pôsobenia na slovenskom trhu. V tomto roku sme realizovali remodeling všetkých piatich  veľkoobchodov, ktorý odráža náš zámer vychádzať maximálne v ústrety potrebám našich profesionálnych zákazníkov. Navyše, sme veľmi radi, že môžeme oznámiť aj náš tohtoročný plán - vybudovať nový veľkoobchod v Bratislave. Bude umiestnený v Devínskej Novej Vsi v komerčnom parku a zároveň bude základným kameňom rozvoja obchodného parku severnej časti  Bratislavy. Veľkoobchod plánujeme otvoriť v októbri tohto roku, " hovorí Axel Hluchy, managing direktor spoločnosti  Metro Cash & Carry Slovensko.

Stredisko v Devínskej Novej Vsi je druhým veľkoobchodom Metra v Bratislave a potvrdzuje jeho kontinuálnu a úspešnú expanziu na Slovensku. Takmer 95 % tovarov na regáloch pochádza od slovenských dodávateľov a výrobcov čerstvých výrobkov, ktorí spĺňajú štandardy vysokej kvality požadované skupinou METRO Group. „Co se týče  procentuálního zastoupení zboží z oblasti odívání, bytového textilu či obuvi, v tomto segmentu se nadále orientujeme především na potřeby profesionálů. Proto v Metru nabízíme široký sortiment kvalitních pracovních oděvů a obuvi. V segmentu bytového textilu se orientujeme na potreby našich zákazníku z oblati Horeca (hotely, restaurace, cateringové společnosti), kde nabízíme mimo jiné široký sortiment kvalitního ložního prádla či ručníků a osušek, které dobře obstojí v zátěžovém provozu ubytovacích zařízení. Dalším důležitým sortimentem jsou textilie pro provoz restaurací (ubrusy, ubrousky, utěrky apod.). Důraz klademe i na sezónní sortiment - textilní sortiment pro sváteční příležitosti. Procentuálně nedokážeme tento sortiment ohodnotit, nicméně jedná se pro nás o klíčové artikly a mají proto v Metre silné a široké zastoupení", dodáva Romana Nýdrle, Head of Corporate Communications Metro Cash & Carry.

 

Hlavné charakteristiky veľkoobchodného strediska Devínska Nová Ves:

-Investície -26,5 miliónov euro

-Celková plocha - 12,000 m2

-Predajná plocha - 7,300 m2

-Výmera pozemku - 4,72 ha

-Platforma pre službu Metro Distribúcia dovoz zákazníkom

-Sortiment (potravinový a nepotravinový)

- viac ako 30 000 tovarov;

-220 nových pracovných miest

 

 

 

 

 

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly