Expo riva 2020


Podzimní GDS a GLOBAL SHOES´2010 v Düsseldorfu se blíží 

Nákupčí hledající nejdůležitější trendy a módní linie pro sezónu jaro/léto 2011 mají možnost získat jejich komplexní přehled na blížícím se veletrhu obuvi GDS, který se bude konat ve dnech 10. - 12. září 2010. Okolo 760 vystavovatelů s přibližně 1.750 kolekcemi obuvi zde bude prezentovat souhrnnou řadu moderních i klasických prémiových i kavalitních módních značek, jakož i pestrý svět Streetwear a dětské obuvi.

 

Na podzimní GDS se přihlásila řada nováčků se zajímavými novými značkami jako např. Antichic, Badgley Mischka, Betsey Johnson, Carlos Santos, Cesare Paciotti, D.A.T. E., Debut, Four Leather, Franca, Ikks Shoes, King, Mac Dugan se značkami Carlo Ventura a Koxks, Mika, Luca Mode, Luciana Cavalli, MCM, Orquídea Negra, Premianta, Prima Balotina, Santandrea, Sofia Costa, Swiwiss Line a řada dalších.

Vedení veletrhu GDS pokračuje pod heslem „Follow the Trends" v kontinuálním  zlepšování svého konceptu. „Jako mezinárodní veletrh módy a trendů chceme, jak jen to je možné, uspokojit potřeby návštěvníků po maximu informací, aniž bychom je jimi ale zahltili. Neustále GDS zdokonalujeme jako veletrh módních trendů", vysvětluje Kirstin Deutelmoser, ředitelka veletrhů GDS a GLOBAL SHOES. Tento koncept jako červená niť provází návštěvníky veletržními halami. Každý z nich se již ve vstupním prostoru dozví, kde má hledat jednotlivé módní trendy. Módní přehlídky mu ukáží převládající módní linie a styly, seznámí se s detaily módní obuvi ve specielních instalacích módních linií a získá tak inspiraci, jak je prezentovat a aranžovat ve svých obchodech. Od odborníků získá přehled o dlouhodobých lifestylových trendech a jejich vlivu na obuv a galanterii. Program veletrhu doplňují i přednášky o tendencích v objednávkách, módních směrech a pod. Pro dokonalou přípravu návštěvy veletrhu slouží jejím návštěvníkům webové stránky

 www.gds-online.com a www.globalshoes-online.com

Souběžně s veletrhem obuvi a doplňků GDS poběží i Mezinárodní veletrh pro sourcing  (velkokapacitní výrobu obuvi) GLOBAL SHOES. Ten poprvé odstartoval v březnu roku 2007 a oddělil tak tuto velkokapacitní nabídku obuvi od GDS, jež  byla  dříve jeho součástí. V září 2010 se ve výstavních halách 8a a 8b představí okolo 360 vystavovatelů. „GLOBAL SHOES je velmi silnou platformou, která přitahuje velký počet klíčových nákupčích a výrobců obuvi", hodnotí tento veletrh jeho ředitelka Kirstin Deutelmoser.

Čeští a slovenští návštěvníci si mohou vstupenky na oba veletrhy zakoupit  u dceřiní společnosti Veletrhů Brno - cestovní kanceláře BVV Fair Travel, Výstaviště 1, 647 00 Brno - u slečny Simony Řehoříkové, tel. 541 159 190, e-mail: rehorikova@fairtravel.cz, která zájemcům zajistí i ubytování a poskytne další nezbytné informace důležité pro návštěvu veletrhu.

<<1>>

 

 

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly