Expo riva 2020


Wrangler na lovu lvů 

To přirovnání je velmi trefné. Větší prestiž v oboru reklamy, než Lvi z festivalu v Cannes, neexistuje. A legendární značka džínového oblečení Wrangler jich získala v červnu hned pět v hlavních kategoriích. Oceněna byla za webové stránky i reklamní kampaň.

 

V rámci Cannes „Press Lions" získala Red kampaň Wrangler jaro/léto 2010 zlato v kategorii fotografie. Zmíněná kampaň vznikla ve spolupráci marketingového oddělení a kreativního týmu Wrangler EMEA s proslulou agenturou Frad a Farid z Paříže, která se podílela na úspěších firmy už v minulém roce. <<2>>Snímky nafotil Jeff Burton a působivá tištěná kampaň představuje muže a ženy zachycené v energii okamžiku, ponořené v rudé vodě nebo uprostřed běsnění rudého prachu.

V rámci Cannes „Cyber Lions" získala Wrangler Blue Bell zlato v kategorii Websites-Microsites, týkajících se oblečení a doplňků, zlato za Craft - Interface - Navigation, stříbro za Craft - nejlepší užité video a bronz za Craft - nejlepší hudbu a zvukový design.

<<1>>Kolekce Wrangler Blue Bell, hlavní linie džínového oblečení, posbírala neuvěřitelnou čtveřici cen za svou webovou stránku jaro/léto 2010. Ta byla vytvořena díky spolupráci Wrangler EMEA týmu a švédské digitální agentury Kokokaka. Bluebelljeans.com využívá interaktivní technologie, speciální snímací efekty a služby legendárního modela Tonyho Warda, což přináší výjimečný úspěch.

Adam Kakembo, marketingový ředitel Wrangler EMEA říká:

Tohle je ten nejlepší možný výsledek. Všichni z týmu jsme cítili, že jsme odvedli tvrdou práci a Blue Bell stránka se prosadila v New Yorku. Ale dostat zlato v kategorii fotografie pro kampaň Red a další čtyři ceny pro webovky Blue Bell na Cannes Lions, to je neuvěřitelné. Je to současná strategie značky, odvážit se i na tenký led, pracovat kreativně a využívat špičkové technologie. Hodláme v tom pokračovat, jak jen to bude možné. Chceme být zábavní a zároveň nezapomenutelní. Wrangler je neuvěřitelná značka džínového oblečení."

 

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly