Expo riva 2020


STYL a KABO v plném proudu - a vy nemůžete chybět! 

Mezinárodní veletrhy módy STYL a KABO jsou již za dveřmi a organizátoři připravili pro návštěvníky i vystavovatele řadu významných novinek. Každý ročník veletrhů módy STYL a KABO je něčím jedinečný a jeho srpnový, v pořadí už šestatřicátý, v tomhle ohledu také nebude výjimkou. Pavilon P je opět vyhrazen obuvi a koženému zboží, tentokrát s nabídkou od více než 250 českých a zahraničních značek. V srpnu organizátoři ve spolupráci s Českou obuvnickou asociací navíc podpořili vystavovatele se zdravotně nezávadnou obuví a připravili projekty a semináře týkající se zdravého obouvání a ISO norem.

S veletrhem obuvi jsou pravidelně spojeny soutěže, a to konkrétně Cena Nadace Jana Pivečky určena mladým designérům obuvi, ale i soutěž pro vystavovatele TOP MODEL a certifikace Žirafa. Takto oceněná obuv je dle ohlasů maloobchodníků u koncových zákazníků vyhledávaným a preferovaným artiklem. Součástí předávání bude i přehlídka kolekce studentů Ateliéru designu obuvi UTB FMK „Bohemian Rhapsody" věnovaná zesnulému návrháři Alexanderu McQueenovi.

Módní veletrh  STYL bude tradičně zastoupen ve dvou pavilonech. Dámskou a pánskou konfekci, oblečení pro děti, těhotenskou, volnočasovou a džínovou módu, včetně doplňků naleznou návštěvníci v pavilonu V, tentokrát v novém a přehlednějším členění. Pavilon F je určen výrobcům a distributorům spodního prádla, plavek, punčochového zboží a bižuterie. Zcela poprvé je na veletrhu STYL zvýrazněné téma nadměrné módy nejen v klasickém oblečení, ale i prádle a plavkách. Návštěvníci z řad maloobchodníků budou mít jedinečnou možnost vidět ucelenou přehlídku českých i zahraničních výrobců a distributorů tohoto zboží. Novinkou jsou módní přehlídky Oversize SHOW v pavilonu V, kde speciálně vybrané modelky s kyprými tvary představí kolekce oblečení ve velikosti XXL. Velkou inspirací bude i prezentace studentů SUPŠ v Brně, kteří z materiálů ATOK zpracovali večerní modely pro ženy tvarů XXL tak, aby se cítily jako Femme Fatale. Neměli byste minout ani jedinečné semináře k tomuto tématu: „Jak poradit s oblečením boubelce", který je určen prodavačům nejen nadměrné módy. O své zkušenosti se zde podělí přední slovenská stylistka Danica Raytchev. Druhým neméně zajímavým seminářem je „Spodní prádlo v nadměrných velikostech", který povede přímo na přehlídkovém mole v hale F Paula Potorejko, vedoucí exportu a školitelka prodávajícího personálu společnoti Corin.

Pro všechny, kteří své kamenné obchody s módou propagují na internetu či případně mají i e-shop, je určen seminář zaměřený na praxi s názvem „Internet - nízkonákladová reklama pro střední a malé firmy". Jeho cílem je ukázat jak efektivně a s malým rozpočtem vytvořit webové stránky, ale taktéž na jaké servery je umístit, aby vás zákazníci našli.

Milým překvapením bude pro všechny jistě i nový vizuální styl a členění branží jednotlivých pavilonů. Cílem je usnadnění orientace návštěvníka v prezentovaných sekcích a zároveň zvýraznění image veletrhů módy tak, jak je tomu v zahraničí. Každá branže má přidělenou vlastní barvu, která jasně identifikuje daný sortiment. Současně budou v dané barvě označeny i jednotlivé sekce přímo v pavilonech (koberce mezi stánky) či jejích dekorace, speciálně bude přizpůsoben i design odpočinkových zón. Tak například sekce spodního prádla bude zladěna v barvě odstínu trendové béžové, přičemž použité materiály budou měkké, příjemné a navozující pocit intimity.

Komfort návštěvníků jistě zlepší i nové stravovací zóny v pavilonech, kde mohou ochutnat speciality české, ale i mezinárodní kuchyně. Obchodní jednání jistě zpříjemní například degustace jihoamerických vín, nebo příjemné posezení v Coffee a Baby Lounge nad čerstvou kávou s cukrářskými domácími delikatesami. V horkých srpnových dnech padne vhod i osvěžení míchanými nápoji v novém ICE Clubu.

Jednou z nejzásadnějších změn je vstup návštěvníků do areálu pouze s uvedením čísla živnostenského oprávnění - IČ a názvu firmy na registračním formuláři pro návštěvníky na www.styl.eu . V případě, že jste zaměstnanci firmy (tj. sami IČ nemáte), uvedete do registrace název firmy, kde pracujete a její IČ. Identifikace obchodníka je běžnou praxí na evropských B2B veletrzích módy, které jsou vždy určeny výhradně odborným návštěvníkům.

Každopádně - máte se na co těšit.

 

Přijeďte do Brna 24.-26. srpna 2010 vybrat kolekce pro své zákazníky! Více informací o vystavovatelích a doprovodném programu najdete na www.styl.eu

 

 

 

 

 

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly