Expo riva 2020


AEPC 

Apparel House, Institutional Area, Sector - 44, Gurgaon-03, New Delhi, India, tel:+091-124-2708108-09, fax: +91-124-2708004-05-06, www.aepcindia.com

 

AEPC ( Apparel Export Promotion Council ) je agentura zaměřená na podporu exportu indické konfekce, která je provozována pod záštitou Ministerstva textilu vlády Indické republiky. Od svého založení v roce 1978 se počet jejích kanceláří rozrostl z jedné na čtyřicet. Nacházejí se po celé Indii. AEPC je držitelkou certifikátu ISO 9001:2000.

 

 


Činnosti AEPC


Propagační činnost v oblasti exportu

- Zahraniční veletrhy, obchodní delegace, domácí trhy, obchodní týdny, zabezpečování účasti na veletrzích, záštita veletrhu International Garment Fair (Indický mezinárodní oděvní veletrh ) - 300 vystavovatelů, obchodníci z 50 zemí.

Kvalifikační rozvojové iniciatívy

 

Vzdělávací a designové oděvní centrum

- Organizace školeních v oblasti techniky a technologie výroby oděvů, vzorování, modelování a kontrola při výrobě v 55 střediscích ATDT, umístěných po celé zemi, které zaměstnávají 50 000 kvalifikovaných pracovních sil.

 

Ústav oděvního managementu (IAM)

- Koncepce IAM byla v roce 2007 koncipovaná tak, aby poskytovala špičkové vzdělávání požadovaného pro management oděvního průmyslu v nové konkurenční éře. V oblasti své působnosti je IAM považován za jeden z nejlepších.

Iniciativy v oblasti sociální odpovědnosti

- Budování vzdělávacích středisek ve venkovských a zaostalých oblastech

- Organizování táborů zdravotního skriningu

- V průběhu roků 2009-2010  bylo zorganizováno 46 bezplatných táborů zdravotního skriningu, ve kterých bylo vyšetřeno celkem 11 915 zaměstnanců oděvního průmyslu.

- Vytváření pracovních příležitostí v oděvním průmyslu

- Zlepšení sociálně-ekonomických poměrů venkovských obyvatel

- Práce v oblasti zabezpečení dobrých životních podmínek zaměstnanců oděvního průmyslu v oblasti zdraví, všeobecného hospodářského růstu a životní úrovně.

- Úřad pro vzdělávání v oděvním průmyslu (CITA), Hong-Kong:

po podepsání memoranda o porozumění s CITA bylo na desetidenním školení v CITA-Hong Kong vysláno osm 16ti členných skupin studentů.

- Součástí iniciativ CSR AEPC byl také projekt "Think Tank"  Úřadu OSN pro drogy a kriminalitu. V rámci tohoto programu bylo poskytnuté tříměsíční školení 24 ženám a dětem, které se staly obětmi obchodu z lidmi.

 

 

 

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly