Expo riva 2020


Düsseldorf bilancoval 

Medzinárodný veľtrh pre dámsku módu a doplnky CPD v Düsseldorfe sa skončil 27. júla a v jeho záverečnej deklarácii prevažovali pozitívne pocity, a to i napriek tomu, že ešte vlani ho sprevádzali ďalšie veľtrhy, ktoré vzhľadom ku kríze tento rok vypadli.

 

Na júlovom veľtrhu sa prejavila konjunktúra - prezentovalo sa tu 480 vystavovateľov s 950 kolekciami (čo znamená medziročný nárast o 5%), rozhodlo sa preň 40 nových vystavovateľov a navštívilo ho 17 000 návštevníkov, čo v medziročnom porovnaní znamená o 1800 menej. Napriek tomu však mali silné medzinárodné zastúpenie (42 štátov) s väčšou účasťou reprezentantov východných krajín.

Väčšina vystavovateľov mala dobrý veľtrh, aj keď počet návštevníkov nesplnil naše očakávania", zhrnul priebeh veľtrhu Philipp Kronen, riaditeľ Igedo Company. „Vystavovatelia mali radosť z odborných kvalít návštevníkov, aj ich silného medzinárodného zastúpenia najmä z východnej Európy aj zámoria" dodáva.

Kronen zároveň oznámil, že februárový veľtrh v roku 2011 čakajú zmeny, na ktoré sa pripravovali dlhé mesiace. Konkretizovať ich však chce až na sklonku leta.

Firmy na CPD prezentovali kolekcie na jar a leto 2011, nechýbali dizajnérske kolekcie ani ponuky pronto módy a mnohí vystavovatelia napriek nižšej návštevnosti vyjadrili spokojnosť s uzatvorenými obchodmi. Ďalší termín CPD je stanovený na 6. - 8. februára 2011 a o avizovaných zmenách v jeho koncepcii vás budeme včas informovať.

<<1>>

 

Sprac. dv

Foto Igedo

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly