Expo riva 2020


Prosinci 2010 kraluje Michael Jackson 

sOliver

Artforma, BZ

 

Značka s.Oliver, jedna z největších módních a lifestylových společností v Evropě, navázala spolupráci s lídrem na mezinárodním hudebním trhu UNIVERSAL MUSIC a jeho dceřinou společností BRAVADO. Výsledkem této jedinečné kooperace je nejen prezentace nových stylů, ale i inovativní způsoby přetavení hudebních hitů do konfekční módy.

 

QS by s.Oliver MUSIC LEGENDS se soustřeďuje na legendy hudební scény. Speciální kolekce přináší pánská i dámská trička s potisky hvězd, značek nebo různých hudebních motivů a zároveň i mnohé doplňky inspirované proslulými koncertními kostýmy. Tento specifický a přitom dobře nositelný mix je originální poctou hvězdám hudebního nebe. Letošní rok se nese v duchu vzpomínání na krále popu Michaela Jacksona. V nabídce proto nechybí pro něj typické střihy: úzké kalhoty, nýtky, výrazná zdobená ramena a třpyt - nezaměnitelný rukopis Michaelova stylu.

Další řadou s.Oliver inspirovanou hudebními motivy je linie ON STAGE. Staví na designu rockové hvězdy a svérázný vzhled jí dodávají rebelské kožené bundy nebo známé vesty s nýtky. Specifickou atmosféru rockového doupěte dotvářejí legíny a džíny všech odstínů.

sOliver_panske_triko2.jpgsOliver_trikosOliver_sakosOliver_panske_triko1 2.jpg

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly