Expo riva 2020


Čože je to šesťdesiatka 

18_modex_60_vyrocie_DSC_3899.jpg

Bytča/Darina Vitteková

Foto Modex

 

Šesťdesiatka je pre niekoho vek, kedy má pocit, že by si už mal oddýchnuť. Šesťdesiat rokov existencie firmy je síce úctyhodný vek, no pre niekoho určite nie je dôvodom na pomýšľanie na oddych a v našom prípade je naviac dôvodom na oslavu večnej mladosti. A móda z firmy Modex si prívlastok „večne mladá" rozhodne zaslúži.

 

Firma Modex vznikla v roku 1950 spojením viacerých živnostníkov a už pri zrode zamestnala 58 pracovníkov. Na oslavu svojej šesťdesiatky si vybrala dôstojné priestory sobášnej siene v Bytči, ktorú nedávno samosprávny kraj zrekonštruoval na reprezentatívnu budovu. 

Na oslavu prijalo pozvanie množstvo hostí, počnúc zamestnancami cez obchodných domácich aj zahraničných partnerov až po zástupcov celoslovenskej aj regionálnej komory SOPK. V retrospektívnej módnej prehliadke sa pred očami divákov odvíjala história firmy aj trendy odievania, ktoré táto firma s kreatívnym prístupom sleduje a ktorej najvyšším krédom je kvalita.

Milé a dôstojné bolo aj poďakovanie za vernosť bývalým pracovníkom firmy. Niektorí z nich  tu prežili viac ako 30 rokov a jeden z prítomných sa v tomto roku dožíva úctyhodných 90. rokov. Predsedníčka predstavenstva Ing. Anna Strečková prijala na záver programu najvyššie ocenenie komory, Zlatú medailu SOPK, ktorých v tomto roku komora udelila len päť.

MODEX

 

 

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly