Expo riva 2020


Nejnovější kolekce na největší přehlídce módy v Asii 

Foto HKTDC

 

Návštěva na mezinárodním veletrhu módy HKTDC pro sezónu podzim/zima se může stát nejlepší investicí do vašeho podnikání. Veletrh je určen výhradně B2B navštěvníkům. Chcete-li zásobit své sklady nejnovějšími, nejmódnějšími oděvy a doplňky a přitom dosáhnout ideální rovnováhy mezi náklady a kvalitou, měli byste navštívit největší akci módního průmyslu v Asii.

 

Ať už dodáváte na trh s běžným zbožím, nebo jste našli své místo na trhu se zbožím  luxusním, ať už se specializujete na elegantní dámské kostýmy, nebo kladete důraz na etnický charakter - ať už jsou vaše potřeby jakékoli, najdete zde vystavovatele z celého světa, ochotné a připravené jednat. Pro informaci, v roce 2010 si 1700 vystavovatelů z 20 zemí a regionů světa za výkladní skříň pro své výrobky zvolilo právě Hongkongský týden módy podzim/zima. Nenechte si ujít tematické zóny: svět módních doplňků, svatební a večerní šaty, oděvy pro malé i větší děti, spodní prádlo, látky a tkaniny.

 

Soužná akce

Zároveň s Hongkongským týdnem módy podzim/zima 2011/12 se koná HKTDC World Boutique Hong Kong, což je výstava značkové módy, doplňků a produktů moderního životního stylu. Obchodníci mohou navštívit i módní přehlídky a nejdůležitější body programu veletrhu World Boutique Hong Kong, jimiž jsou specializované akce jako International Fashion Designers' Showcase a soutěž mladých návrhářů Hong Kong Young Designers' Contest.

 

Exkluzívní nabídky pro nakupujíci obchodníky

HKTDC nabízí celou řadu nabídek pro účastníky veletrhu, například exkluzívně zlevněné hotelové ubytování. Další informace Vám poskytne HKTDC kancelář pro Českou republiku a Slovensko na čísle +420 233 323 514 nebo emailem prague.consultant@hktdc.org.

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly