Expo riva 2020


Prihláste sa včas! 

René Plus.jpg

Dojmy slovenskej vystavovateľky z veľtrhu GDS

 

Düsseldorf/Darina Vitteková

Foto autorka

 

Už sme v tomto čísle spomenuli, že na veľtrhu GDS vystavovali aj traja slovenskí vystavovatelia. Jedným z nich bola bratislavská firma René plus, s.r.o. Jej majiteľka, Renáta Russeva, ktorú sme v Düsseldorfe navštívili, hovorí o dojmoch z veľtrhu aj o kolekcii, ktorú do Düsseldorfu priviezla.

 

 „Prirodzene, že naším cieľom bolo nájsť nových odberateľov.  Prekvapilo nás, že viacero nových záujemcov a klientov nepochádzalo z Nemecka, ale z iných krajín ako napríklad z Belgicka, Francúzska, Kuvajtu, či Mongolska. Skúsenejší vystavovatelia nám povedali, že nemeckí obchodníci sa dôkladne držia svojho plánu, koho na veľtrhu navštíviť a na ostatné si nechávajú len zlomok času. Potenciálnym vystavovateľom by som odporúčala prihlásiť sa v dostatočnom predstihu. Nielenže tak majú šancu získať dobre umiestnený stánok, ale môžu si aj pozvať potenciálnych klientov. Veľtrh poskytuje 100 voľných vstupeniek zdarma."

Zaujala ma široká ponuka, s ktorou ste sem prišli. Čím chcete pritiahnuť pozornosť obchodníkov?

„Prezentujme tu vlastné výrobky RENÉ fashion accessories®, najmä peňaženky s francúzskymi mincovníkmi z klasických a talianskych prírodných koží v rozmanitých tvaroch, dizajnoch a farbách. Priviezli sme tiež  kožené doplnky ako puzdra na doklady, kozmetické taštičky, mincovníky, kľúčenky a prívesky. V zastúpení ponúkame kožené výrobky a doplnky firmy ART 93® - jednej zo značiek, ktoré distribuujeme pre slovenský a český trh. Návštevníkom sa mimoriadne páčili inteligentné priečinkové riešenia peňaženiek a puzdier, kožené opasky s plnou automatickou prackou S až XXXL v darčekovom balení, široký výber manikúr a doplnkov ako dáždniky odolné voči vetru, traky, zapaľovače, tabatierky, darčekové obaly."

Je ešte niečo, čo Vás na veľtrhu zaujalo?

„Chcela by som pochváliť  organizáciu na výstavisku, ako aj dopravu a taxíky v pevných jednotných a normálnych cenách. Všade sme stretli milých ľudí  - v hoteli,  reštauráciách, ako aj na samotnom výstavisku."

René Plus

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly