Expo riva 2020


Začali stavať D1 Outlet Bratislava 

Vizualizácia D1 Outlet

Zdroj: event2all

 

Po získaní stavebného povolenia začal IPEC Group slávnostným výkopom výstavbu outletového centra D1 Outlet Bratislava, ktoré vyrastie len dvadsať kilometrov od Bratislavy v tesnej blízkosti seneckého výjazdu z najrušnejšej slovenskej diaľnice.

 

Budúcoročné vianočné nákupy zľavneného značkového tovaru budú už pod našou taktovkou," prisľúbil prítomným zástupcom budúcich nájomníkov centra riaditeľ IPECu Ivan Čarnogurský.

D1 Outlet Bratislava má aj vďaka výhodnej lokalite šancu byť prvým slovenským factory outletom s trvalo zníženými cenami tovarov svetových značiek. „Any season will be the best season for shopping in D1Outlet (každá sezóna bude tou najlepšou na nákupy v D1 Outlete)," dodala obchodná riaditeľka D1 Outletu Susanne Solterer, ktorá má skúsenosti s rozbehom piatich outletových centier, vrátane k Slovensku najbližšieho v Parndorfe, kde pracovala päť rokov ako generálna riaditeľka. 

Outlet bude postavený v obľúbenom „village style" inšpirovanom lokálnou architektúrou vinohradníckych mestečiek a dedín blízkeho okolia, akými sú Modra, Pezinok, Senec či Veľký Biel. V jeho prvej fáze sa počíta s 8500 m² prenajímateľnej obchodnej plochy, ktorú si rozdelí približne päťdesiat prevádzok.

Základný kameň nového outletu poklepkal pre šťastie kladivkom aj primátor blízkeho Senca Karol Kvál, ktorý vyzdvihol jeho význam pre rozvoj regiónu s nádejou na obojstranný benefit z turistického ruchu v seneckom okrese a prílev nielen slovenských zákazníkov. Ako povedal, plány IPECu v regióne zatiaľ vždy vyšli a už sa teší na prvú návštevu nového outletu v seneckom  katastri.

Krst základného kameňa zavŕšil v choreografii tanečníka Tonyho Moisesa prvý slovenský „bagrový tanec" troch rýpadiel Takeuchi, ktoré pripravia terén pre ďalšie práce.

Zľ. K. Kvál, S. Solterer, I. ČarnogurskýKarol Kvál a Ivan Čarnogurský

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly