Flash


Bábika Barbie v šatách od Beáty Rajskej či Jakuba Polanku 

Pink Carpet v Centru Chodov.jpg

Pražské Centrum Chodov sa stalo súčasťou prvého ročníka charitatívneho projektu Pink Carpet: Helping Dolls, v rámci ktorého majú českí návrhári za úlohu vytvoriť originálne večerné róby v štýle "red carpet" pre bábiky Barbie. 42 ikonických bábik venovaných spoločnosťou Mattel sa v rukách uznávaných osobností nezávislej českej módnej scény, ako sú Beata Rajská, Jakub Polanka, Markéta Kopecká, Jitka Klett, dizajnérske duo Lazy Eye, ale aj začínajúcich dizajnérou z Ateliéru designu odevu z Univerzity Tomáša Baťu v Zlíne, premení v úplne originály.

Jedinečnú šancu získať ich budú mať všetci zberatelia bábik aj milovníci českej módnej tvorby počas slávnostnej dražby, ktorá sa uskutoční 29. apríla 2015 od 18.30 hod v Centre Chodov. Jej výťažok poputuje na konto pobočky Fondu ohrozených detí Klokánek v Prahe 4.
Vznikať budú dve kategórie bábik. Prvá z nich, výhradne zberateľská, nesie názov "Look at me" a predstaví Barbie vo večernej róbe, v ktorej bude napevno všitá. Druhá kategória pomenovaná "Play with me" s variabilným oblečením osloví predovšetkým deti i všetkých, ktorí majú bábiku v obľube vďaka možnosti meniť ľahko jej vzhľad. Návštevníci Centra Chodov sa môžu tešiť na niektoré z finálnych modelov, ktoré budú k videniu od 7. do 28. apríla v pasážach centra.

Zdroj: AMI Communications

1.jpg

 

 

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly