Flash
Expo Riva  november 2019


Čoskoro opäť promenáda noviniek nábytkového dizajnu 

SaloneMi_vert.jpg

Výstava Salone del Mobile je už vyše polstoročia kľúčovým článkom v sektore Dom a Nábytok vo svetovom meradle a zároveň plní funkciu úžasného promotéra všetkého nového a „top", čo sa v kolískach zaineteresovaných výrobcov a ostatných protagonistov vyliahne. Na príležitosť, ktorá opätovne potvrdí dôležitosť tohto podujatia už netreba príliš dlho čakať, veď Miláno je pripravené reagovať prostredníctvom priestorov s rozlohou 200 000 m²  v expozičnom  areáli v Rho v dňoch 14.- 19. apríla 2015.

Kvalitu, inováciu a široký sortiment výrobkov tu ponúkne vyše 2000 vystavovateľov. K medzinárodnému veľtrhu nábytku (Salone Internazionale del Mobile), rozdelenému do troch štylistických kategórií - Klasika, Moderné a Dizajn, k Salónu doplnkov (Salone del Complemento d'Arredo) a k Salónu mladých dizajnérov (SaloneSatellite) sa v tomto roku pridajú bienálne výstavy zamerané na osvetlenie (Euroluce) a na pracovné priestory (Workplace3.0/SaloneUfficio).

Ako už tradične, priebeh podujatia zachytia formou spravodajstva a postrehov sociálne siete YouTube, Pinterest, LinkedIn, Facebook, Twitter, Flickr. Na priamy kontakt s novými myšlienkami a výrobkami sa môže tešiť i laická verejnosť vyhradeným vstupom na výstavu v sobotu 18. a v nedeľu 19. apríla a nemenej vzrušujúcou skúsenosťou pre všetkých bude komplex  doplnkových udalostí Fuorisalone, ktoré zachvátia Miláno. Mesto v očakávaní kolosálnej akcie, akou od bude od mája do októbra Expo, avízuje naozaj štedrý a výnimočný týždeň dizajnu.

LapalmaLapalma.jpg

ValsecchiValsecchi

Mok, foto: Cosmit , Saverio Lombardi Vallauri

 

ATOK
hong kong január 2019

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly