Flash


Americká značka Skechers vstupuje na český trh 

0.jpg

8. dubna 2015 v Praze, v obchodním centru Atrium Flora, byla slavnostně otevřena 1. monobrandová prodejna značky SKECHERS. Veřejnosti se prodejna zmíněné značky otevřela 9. dubna 2015. Výhradním držitelem maloobchodní licence v České republice je společnost Vestio Fashion s.r.o. Z široké nabídky produktů si vyberou ženy, muži, ale i děti a také vrcholoví sportovci.

 

Expanze je zaměřena v první fázi na velká nákupní centra a dále na centra měst a pěší zóny. V pozdějším období rozvoje maloobchodní sítě budeme určitě zvažovat i lokality v menších městech a méně rozlehlých obchodních centrech, říká jednatel společnosti Vestio Fashion Jan Lansberg a dodová, že plánuje otevřít v příštích několika letech 20 - 25 prodejen SKECHERS.

Americká značka SKECHERS byla založena v roce 1992 Robertem Greenbergem a jeho synem Michaelem v Kalifornii. V době od založení až po současnost si značka získává příznivce po celém světě. Na konci roku 2014 podepsal se SKECHERS smlouvu i světově známý bubeník Ringo Starr, jenž bude propagovat pánskou řadu, a dále mladá zpěvačka Demi Lovato,  která se stala tváří pro kampaň na sociálních médiích. Tváří SKECHERS je pro rok 2015 i modelka Kelly Brook. V roce 2014 měla společnost SKECHERS celkový obrat 2,378 miliard dolarů. Obuv SKECHERS se prodává v USA v obchodních domech a specializovaných prodejnách vlastněných přímo společností SKECHERS a přes online obchod. Dále se prodává značka SKECHERS v rámci mezinárodní obchodní sítě ve více než 100 zemích. I přes poměrně krátkou dobu existence vyváží svou unikátní značkovou obuv do všech šesti kontinentů světa.

 

1. monobrandová prodejna značky SKECHERS v Praze SKECHERS_prodejna_02.JPG

 

 

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly