Flash


Geisha – sázka na jistotu 

0.jpg

Ani puzzle do sebe nezapadá tak bobře jako jednotlivá témata kolekce podzim-zima 2016 holandské značky Geisha. S lehkou ležérností, jemnou provokativností a kvalitním vypracováním přichází se směsí osobitých stylů, barevných kontrastů, originálních potisků a grafických designů, a to vše s dopředu promyšleným cílem - přitáhnout, překvapit, navždy okouzlit... jednoduše opět dát svůj „like" značce Geisha.

 

Geisha je určena sebevědomým, moderním a podnikavým ženám, které milují výzvy a jsou nezávislé. V barvách budou podzimním a zimním měsícům vládnout kromě klasické černo bílé kombinace tlumené palety barev jako camel, hnědá, petrolejová, zelená, olivová. Pro milovnice barevných akcentů paletu doplní bordó, modrá až tmavomodrá, obohacena o zlatou a stříbrnou barvu, která se však spíše využívá v zatkávaných metalických vláknech. Objeví se i monochromatická paleta, která přinese maximálně módní siluetu. Je čas na nové střihy a pocity z jejich nošení a to díky kombinaci matné a lesklé koženky či originálnímu propojení různých materiálů v jednom střihu. Estetika šedesátých a sedmdesátých let s sebou přináší veselé šaty, folkem nasáknutá ponča a hojné využívání geometrických potisků. Všecko je obohaceno o zajímavé detaily - knoflíky, kamínky zdobené límečky, zipy - to vše v uvolněném a neformálním duchu. Kolekci Geisha nechybí ani umělecký výraz díky patchworku s texturou a propracovanými detaily, které upoutají jak na blůzkách, tak i na vrchních dílech bundiček a sak. Velmi zajímavým pojetím jsou navrstvené mikiny, jemné úplety nebo jogg úplety na kratších či prodloužených košilích, které se výrazně projeví na celém outfitu.

Trendy přicházejí a odcházejí, džínsovina se však nosí stále. V nadcházející kolekci Geisha se džíny objeví v sepraném efektu, v úzkých i boyfriend střizích. Sukňové typy jsou v mini délkách anebo nad koleno s výrazným rozparkem na přední části. Často jsou využívané štěpování či ozdobné zipy na kapsách.

Dokonalému outfitu dodají trochu ležérnosti i střapce. Nejlepší je, když jich není příliš mnoho. V optimálním množství dají ten správný šmrnc, přičemž úplně stačí, když jsou na jednom kusu oblečení a mixují se s dalšími kousky. Pro značku Geisha všeobecně platí, že klíčem úspěchu každé kolekce je i hravý přístup k vrstvení a kombinování jednotlivých kousků, kterým se vyskládá kompletní a dokonalý módní outfit. Je čas vsadit na jistotu....

AS3U9890.jpgAS3U9836.jpgAS3U9403.jpgAS3U9183.jpg0.jpgAS3U8682 (2).jpgAS3U8905.jpgAS3U9140.jpg

 

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly