Expo riva 2020


Obchod s módou roste a veletrh KABO se stěhuje do většího pavilonu 

0.jpg

Od soboty 18. února do pondělí 20. února 2017 se Brno stane křižovatkou módního průmyslu. Již 49. veletrhy STYL a KABO potvrzují příznivý trend, kdy se obchodu s módou daří a zájem o prezentaci nových kolekcí opět roste. Veletrh obuvi a koženého zboží KABO se po 5 letech stěhuje z pavilonu F do většího pavilonu V.

 

Účast na veletrhu STYL si nenechává ujít většina tradičních vystavovatelů, nové kolekce pro sezonu podzim a zima 2017/2018 přivezou například firmy Anytra, Aivelli, Calvi, Etex Hořice, H&D Prostějov, Hegler, Jihočeská textilní, Jopess, Lamido, Otto Striessnig, Pleas, Pletex, Janet, Texart, Vestis line a další.Opět vystavuje také několik desítek domácích výrobců, vedle některých již jmenovaných jsou to společnosti jako Denyfashion, Modela, Moděva, Karpet nebo poprvé Erika s dámskou konfekcí větších velikostí.Noví vystavovatelé dorazí také z dalekých asijských zemí jako Indie, Pákistánu, Číny a Turecka. Příkladem je společnost Hang Zhou New Spring z města Hangzhou ve východní Číně, výrobce hedvábných doplňků, který ročně vytvoří design přibližně 700 kravat, manžetových knoflíčků a šál. Zároveň se premiérově představí řada evropských značek, mj. ukrajinské klobouky a čepice Hattson, polská dámská a těhotenská móda 9fashion, z Maďarska pánská móda značek Goldenland a SantinoSarto a dámská i džínová móda Livello.Poprvé budou vystavovat také litevský výrobce pletených oděvů Gratijas (zn. Magnolica), slovenský výrobce sportovního oblečení a doplňků Benesport nebo slovenská společnost Dake, která dováží pánskou módu italských značek.

 

Expozice obuvi a koženého zboží se po dlouhých letech přestěhovaly, protože tradiční pavilon F již kapacitně nestačil zvýšené poptávce vystavovatelů. Nově návštěvníci naleznou obuv a kabelky hned v sousedním pavilonu V, který je větší a zároveň lépe přístupný, autem lze vjet do areálu bránou č. 4 a zaparkovat přímo u vchodu. Z tradičních vystavovatelů na veletrhu KABO nechybí firmy jako Albot, Anekta, ara, Caprice, Dermatex, Gabor, Jana shoes, Lanson Praha, Legero, Marco Tozzi,Pegres obuv, Protetika, Salamander, Tamaris,Rieker a další. České výrobce dále zastupují firmy jako Snaha, Elega, Jonap, výrobce opaskůPennybelts či výrobce tkaniček a stélek VTR. K nováčkům patří dodavatelé tzv. bosé obuvi, jde o značky Leguano a naBOSo, dále maďarská obuv Puntorosso nebo polská dámská obuv San. Návštěvníci si poprvé prohlédnou rumunské kabelky, tašky a batohy Desirette nebo nabídku kabelek, pásků a jiných doplňků známé módní značky Lerros. Určitě by neměli vynechat ani expozici s obuví značky Mida, což je lídr ukrajinského obuvnického trhu a výrobce vysoce kvalitní kožené obuvi. Zvláštní zmínku si zaslouží premiérová veletržní účast společnosti Baťa, která představí především nové kolekce svých vlastních značek Weinbrenner a Power, ale také kolekce prestižních značek Diesel a LeCoqSportif.

 

Přidanou hodnotou veletrhů bude doprovodný program. Pokračuje oblíbená prezentace módních trendů v podání nizozemské odbornice Ellen Haeser. Její seminář spojený s komentovanou módní přehlídkou proběhne v sobotu od 14 hodin na mole v pavilonu P a zaměří se na dámskou a pánskou módu pro podzim a zimu 2017/2018. V sobotu i v neděli se uskuteční přednáška Martina Kárycha ze společnosti Altra na téma "Dámské prádlo  - zdravotní aspekty nevhodného výběru" a na pondělí je pro obchodníky připraven odborný seminář věnovaný problematice EET. Samozřejmě nebudou chybět ani tradiční přehlídky nových kolekcí vystavovatelů. Vždy dvakrát denně se na mole v pavilonu P bude konat STYL Show věnovaná dámské a pánské módě, jednou denně pak Lingerie Show představující kolekce spodního a nočního prádla včetně punčochového zboží.

 

Více informací o 49. veletrzích STYL a KABO, jejich doprovodném programu a chystaných módních přehlídkách naleznete na www.bvv.cz/styl-kabo/.

gFoto Tino (194).jpg


 

 

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly