Flash


Smashed Lemon – značka, která zvedne sebevědomí 

3.jpg

Holandská značka Smashed Lemon přináší svůj rukopis na módní trh již deset let. Jeho typickým poznávacím znamením jsou barvy a různorodé potisky, které kolekcím předávají tu správnou módní energii. Určené jsou pro všechny ženy se smyslem pro dokonalý look, které vědí, že správný výběr oděvu jim zvedne sebevědomí a zároveň se stanou ozdobou jakékoliv události či příležitosti. Zazářit se značkou Smashed Lemon ať již večer nebo přes den jednoduše není žádný problém.

 

Sezónní kolekce podzim/zima 2017 zahrnuje široký sortiment šatů od přiléhavých, se sukní střihu A, zavinovacích, či košilových s páskem - jednoduše správná volba pro jakoukoliv ženskou siluetu. Sukně i kalhoty se dají skvěle sladit s topy a blůzkami, fantazii se meze skutečně nekladou a originální outfit hodný módního poradce si namixujete sami. Tečkou za širokou nabídkou poskytnou svetříky, kabátky či trenčkoty.

Setkáváme se tu s úžasnou paletou barev, novou černou se stává modrá, zelenou zastoupí odstín lahvové a army zelené, z teplých tónů přichází hořčicovožlutá, pudrovorůžová, o extravaganci a dramatičnost se postará červená barva. Ze vzorů dominují květy, zejména růže, cikcakové i retro vzory, geometrie v podobě čar, kára i teček.

Novinkou je linie La-lemon, která je zaměřená na dámy s konfekční velikostí 44 až 54 a nabízí pestrý koktejl oděvů inspirovaných stylem značky Smashed Lemon.

www.smashed-lemon.com

 

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly