Flash


Madridský MOMAD Metropolis prináša začiatkom septembra rozšírenie pánskej módy a veľký výber urban fashion 

1.jpg

"V septembrovej edícii sme sa rozhodli položiť základ pre rozvoj pánskej módy a životného štýlu. Spolu 14 značiek predstaví svoju ponuku z rôznych oblastí, najmä však v urbanfashion," predstavuje blížiaci sa módny veľtrh riaditeľ Jaime de la Figuera.

 

Túto jeseň sa môžu nakupujúci z celého sveta tešiť na efektívnejšie usporiadanie výstavných priestorov, ktoré sa budú koncentrovať v dvoch halách. Tretia hala  bude určená pre módne prehliadky, oddych a občerstvenie. "Vďaka novému rozloženiu sa návštevníci ľahšie zorientujú i v módnej ponuke a zároveň im prinášame nové zážitky na mieste, ktoré nazývame pracovne letná terasa," vysvetľuje riaditeľ podujatia. Na otázku, v ktorej oblasti módy vníma zvýšený dopyt, odpovedal Jaime de la Figuera jednoznačne: udržateľná a mestská móda, kde očakáva nárast aj v ďalších rokoch.

MOMAD Metropolis si tiež zakladá na špeciálnom programe pre zahraničných nakupujúcich, ktorý vylepšujú z rokana rok. "Tentokrát sa zameriame na najväčších obchodníkov z Latinskej Ameriky. Vďaka podpore, ktorú poskytujeme zahraničným nakupujúcim a vylepšovaniu módnej ponuky, dokážeme zaujať čoraz viac a viac návštevníkov."

Cieľom organizátorov je neustále zlepšovať prepojenie medzi predajcami a obchodníkmi vďaka novým atraktívnym aktivitám a digitálnym pokrokom.

Aj my v redakcii sme priamym svedkom každoročného vývoja veľtrhu a tešíme sa na ďalšie ročníky.

1.jpg

Jaime de la Figuera

 

 

 

 

 

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly