Expo riva 2020


Ó šaty ... a nejen ty! 

Pozitivní energie, spontánnost, fantazie, kreativita a hravost se v létě mohou naplno projevit. Každý den může být doslova jiný. A to i díky oblečení. Bohatá a pestrá kolekce Smashed Lemon jaro-léto 2018 je toho přímým důkazem. Nové střihy, barvy, vůně letního ovoce, polních květů či exotických rostlin se skrývají v potiscích, aby vyčarovali hravé a nevšední kreace šatů či halenek.

 

Ke slovu se dostává minimalismus, který je v kolekci obohacený o ženské prvky - krajku, plisování, efektní prostřihy, subtilní výstřihy, odhalená ramena či řasení. Pestré potisky šatů i střídání zdánlivě nesourodých vzorů díky jednoduchým střihům a dokonalé paletě barev vytváří absolutní soulad, který v nás evokuje myšlenku, že elegance i rafinovanosti se skutečně dá dosáhnout bez námahy.

Jaro a léto se Smashed Lemon se bude nést ve znamení zvířecích vzorů, nebudou chybět ani silné i tenké proužky, mřížky, tečky či abstrakce, ale jednoznačně nejžhavějším trendem jsou květy v těch nejrozmanitějších barvách a velikostech, ty z horských luk nebo z daleké exotiky. Délky šatů hovoří za všechny: mini, midi i maxi. Klasické pouzdrové business šaty či skládané sukně se střídají s volným košilovým střihem, doplněným o pásek nebo stužku, která zvýrazní pas. Blejzry a saka jsou vypasovaného slimfit střihu a barevně jemně doplňují vzorované šaty, halenky i kalhoty, především v 7/8 délce, čímž vykouzlí tu správnou prázdninovou módní skládačku.

www.smashed-lemon.eu

PR článek

<<1>>

 

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly