Flash


Lindex v spolupráci s Kristínou Tormovou podporili boj proti rakovine prsníka 

1.jpg

Švédska značka Lindex sa tento rok prvýkrát zapojila do úspešného slovenského hudobného festivalu Pohoda ako módny partner. V rámci svojej kampane „Sustainable Woman" oslovila slovenskú mamu, spisovateľku, moderátorku a herečku Kristínu Tormovú a spoločne, bez nároku na zisk, vytvorili limitovanú festivalovú kolekciu tričiek, ktoré mohol získať každý, kto prispel na stránkach Ligy proti rakovine sumou minimálne 15 Eur.

 

„ Žena je pre našu spoločnosť stredobodom zamerania už od nášho vzniku v roku 1954. Každoročne v októbri podporujeme výskum rakoviny prsníka ružovou kolekciou, na Slovensku od roku 2012 spolupracujeme s Ligou proti rakovine. Kolekcie majú u zákazníkov už tradične veľký úspech, a tak nám napadlo spojiť sily s mamou, spisovateľkou, herečkou Kristínou Tormovou, s ktorou dlhodobo spolupracujeme (môžete ju poznať aj vďaka značkám „Koláčová" i "pekne krásne") a vytvoriť limitovanú kolekciu špeciálne len pre hudobný festival Pohoda. Dôležité bolo vtipným spôsobom prepojiť témy udržateľnosť, žena, Pohoda a vo finále nielen vytvoriť veselú kolekciu, ale aj prispieť na podporu boja proti rakovine prsníka na Slovensku," hovorí Jana Hrušovská, z Marketing&PR Lindex Centrálna Európa. ,,Najväčším problémom pri realizácií projektu bola nakoniec samotná zbierka, ale vďaka Lige proti rakovine sme mohli využiť online príspevok na www.lpr.sk/chcem-prispiet a každý záujemca, ktorý prispel v minimálnej hodnote 15 EUR si mohol tričko vyzdvihnúť vo fashion zóne Lindex až do vyčerpania zásob."

Tričko s nápisom (Ne)udržateľná, ale inak Pohoda, pochádza z letnej kolekcie udržateľnej módy švédskej značky Lindex. Je vyrobené z mäkkej organickej bavlny a je v súlade s certifikátom GOTS, potvrdujúcim dodržiavanie sociálnych a ekologických kritérií pri textilnej výrobe. Ide o produkt certifikovaný organizáciou Control Union.

Vyzbieraná suma na www.lpr.sk/chcem-prispiet z príspevkov za tričká z limitovanej kolekcie, bude venovaná na projekty Ligy proti rakovine, spojené s bojom proti rakovine prsníka.

TS

1.jpg

 

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly