Flash


Tak dobrá, jak se jen dá 

0.jpg

Výrazná a nekompromisní, plná módních odkazů a perfektně padnoucích střihů. Taková je holandská značka Smashed Lemon a její kolekce na jaro a léto 2019 je toho jasným důkazem. Jednotlivé kousky kolekce byly vytvořeny s citlivým přístupem pro potřeby moderní ženy, s vizí stát se součástí jejího každodenního šatníku. Smashed Lemon zve na hru s módou, kde vítězí svěží barvy, široká plejáda vzorů a střihů, nepřeberné množství kombinací a překvapivých detailů. Módní prohra je nemožná.

 

Bez květů by nebylo jaro. Bez rozkvetlých květů už vůbec. Smashed Lemon ve své kolekci přichází s hrou výraznějších i méně výrazných polních a tropických květů, překvapuje spojováním fauny a flóry. Přidávají se hravě zkombinované geometrické vzory, letní atmosféru umocňují potisky šťavnatého ovoce v abstraktních barvách, které se v jednoduchých střizích stávají nepřehlédnutelnými akcenty originálního looku.

 

Intenzivní barvy, ženskost, vzdušné tkaniny a výrazné potisku doslova nabíjejí celou kolekci tou správnou energií. Do klidných odstínů modré barvy - od nebeské, přes pomněnkovou až po královskou modrou se přidává jemná bílá v kombinaci s levandulovou, pudrově růžová, mentolová, přecházející do trávově zelené a ostrým kontrastem je cyklámenová.

 

Jaro-letní kolekce Smashed Lemon je pestrou paletou šatů, tunik, topů, kalhot a overalů v rozmanitých střihových provedeních. Je navržena a určena pro všechny milovnice šarmu a elegance, které touží po nenucené originalitě a pestrosti, a pro které je období jara předzvěstí nových zážitků - nejen těch módních. Nakonec na jaře kvete všechno - i ženskost ...

Smashed_Lemon_location_14_2733.jpgSmashed_Lemon_Studio_day2_83_2060.jpgSmashed_Lemon_Studio_day2_54_1444.jpgSmashed_Lemon_Studio_day2_05_166.jpgSmashed_Lemon_location_15_2839.jpgSmashed_Lemon_89_2767 copy.jpgSmashed_Lemon_83_2598 copy.jpgSmashed_Lemon_58_1864.jpgSmashed_Lemon_22_840 copy.jpgSmashed_Lemon_07_293 copy.jpg

 

 

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly