Flash
styl august 2019


Konference mapující retail v České republice 

Móda v Česku 2017. Organizátor a moderátor Ondřej Aust.jpg

Nenechte si ujít druhý ročník odborné konference o módě v českém maloobchodu, Móda v Česku 2018, která se koná v Praze 20. listopadu 2018 v Aureole. Zmíněnou akci opakovaně pořádá redakce zpravodajského webu Mediář.

 

Předmětem konference bude zjistit, jak se oboru a jednotlivým firmám v něm vede. Vrací se zlatá éra české textilní výroby? Na to odpoví aktuální přednáška Jiřího Česala.Vystoupí mladý investor Michal Mička, aktuální čerstvý majitel značky Kara a branduPietro Filipi. Co je nového na trhu obchodních prostor prodejců módy, přiblíží Jan Janáček ze společnosti CBRE v závislosti na svých datech.

Velmi zajímavému tématu E-commerce ve fashion retailu, v rámci něhož mimo jiné padnou odpovědi na otázky jakoKteré bariéry brání Čechům nakupovat online? Z jakého důvodu oblečení nakupují? Jedná se o potřebu nebo si chtějí udělat radost? Jak často třídí jejich šatník?Jak pomáhá online módě výkonnostní marketing? Jaké technologie ovlivní nákupy módy v blízké i vzdálenější budoucnosti?, se bude věnovat brand manažerkaGlami, Hana Zachová. O své poznatky se podělí majitel digitální agentury 5DM.cz, obchodní ředitel Greenlight, dále Vít Endler, který je bývalým generálním ředitelem nákupní galerie Mall.cz a dnes stojí za startupem Virtooal.com.

Téma Jak to ušili, kolik za to dáme? Strategie, zkušenosti a vize čtyř malých českých značek rozeberou Adéla Novotná, spolumajitelka značky Monopolo, Lukáš Klimpera, zakladatel AhinsaShoes, Lucia Jamrichová a další.

Marketing módy v rychlém a náročném prostředí sociálních sítí přiblíží Martina Votrubová. Nezapomene na ukázky efektivních postupů, ale také na to, jak se vyvarovat nefér reklamě svého brandu a jak jej propagovat eticky.

Móda v Česku 2017. Organizátor a moderátor Ondřej Aust.jpg

Organizátor a moderátor Ondřej Aust

sf, foto: Vojtěch Herout

 

ATOK
hong kong január 2019

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly