Flash


Móda znovu míří do Brna, těšte se na únor! 

web.jpg

Veletrhy módy, obuvi a koženého zboží STYL a KABO jsou největší B2B prezentací módního průmyslu na českém a slovenském trhu. Ve dnech 16. - 18. února 2019 se na brněnském výstavišti uskuteční již 53. setkání výrobců a dodavatelů s obchodníky, kde se představí nové kolekce pro podzim a zimu 2019/2020. První uzávěrka přihlášek pro vystavovatele ukázala vysoký zájem o účast.

 

 

Veletrhy STYL a KABO jsou osvědčeným místem prezentace nových trendů a uzavírání obchodních kontraktů. Příležitost k přímému seznámení s aktuální nabídkou a k navázání osobních kontaktů s českými výrobci, zástupci zahraničních značek i zahraničními firmami vstupujícími na český a slovenský trh vyhledává početná odborná komunita. Od srpnových veletrhů mají zástupci módního businessu návštěvu ještě snadnější díky novému Klubu STYL a KABO, který všem registrovaným návštěvníkům umožňuje bezplatný vstup na výstaviště i parkování.

 

Vystavovatelé tuto novinku ocenili a na únorové veletrhy se hlásí již ve velkém předstihu. Po první uzávěrce přihlášek je na veletrhu STYL potvrzena účast tradičních vystavovatelů jako Anytra, H & D Prostějov, Jihočeská textilní, Jitex COMFORT, Jopessfashion, KARPET, LERROS Fashion, MODELA, Moděva, SANU BABU, TEXART, Vestis line a dalších. Opět nechybí známí oděvní návrháři v čele s E.daniely a Ladou Vyvialovou. A velký zájem je také ze zahraničí. Z Francie přijede vystavovat FUEGO, z Řecka Verde, z Maďarska Impextör a z Německa HeglerFashion, CASAMODA a módní agentura Gerhard Helgert. Početné zastoupení opět chystá Polsko s vystavovateli jako JÓŽWIAK nebo SegantoFashion. Slovensko budou zastupovat například společnosti OMEGA, MAG móda Plus nebo STYL collection. 

 

Také na veletrh obuvi a koženého zboží KABO je již dnes přihlášena dlouhá řada vystavovatelů, mezi nimi firmy a značky jako ALBOT, ANEKTA, ARTEDDY EU, Caprice, DERMATEX, Gabor, Geneze, Jana shoes, Jiří Šnobl, Legero, Konsorcium T+M, MARCO TOZZI, OBUTEX, PROTETIKA, Rieker Bohemia, Salamander, s.OliverShoes, Tamaris nebo V + J OBUV.

 

Druhá uzávěrka přihlášek na únorové veletrhy STYL a KABO spojená s desetiprocentní slevou ze základní ceny výstavní plochy proběhne k datu 26. 11. 2018. Více informací o brněnských veletrzích módy naleznete na www.bvv.cz/styl-kabo.

 

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly