Flash


Viktorija Morozova představila novou kolekci, modely z ní je možno si zapůjčit 

00.jpg

V rámci veletrhu Svatba 2018, který se v listopadu konal v českobudějovickém Clarion Congress Hotelu, představila svoji novou kolekci módní návrhářka Viktorija Morozova.

Zmíněný hotel si pro představení své nové kolekce Morozova vybrala, protože se dle jejího názoru jedná o krásné, luxusní a příjemné prostředí, vhodné k prezentaci její nové kolekce Lace Paradise a Wedding dress pro rok 2019. V Clarion Congress Hotelu pobývá také prezident České republiky Miloš Zeman a je to místo, jenž je centrem společenských události v Jihočeském kraji.

 

V nové kolekci Viktorije Morozove najdeme nejen svatební šaty pro nevěsty, ale i šaty pro maminky ženicha a nevěsty, a také maturantky. Modely z této kolekce jsou určeny pro svatby, rovněž i společenské příležitosti jako plesy. Materiály modelů jsou zakoupené z továren, které vyrábí krajky a látky pro světové návrháře jako např. Dior, Gucci, Chanel či Valentino. Šaty Viktorije Morozove jsou šité z luxusních kvalitních materiálů dovezených ze zahraničí, jedná se o benátskou krajku, ručně vyšívané krajky s korály, 3D vzor krajky, africkou šnůru, hedvábí.

Inspirací pro zmiňovanou kolekci byly materiály z luxusních krajek, které tvoří unikátní vzory, motivy květů v přírodě. Dalším inspirujícím prvkem se pro návrhářku Morozovou staly ženské tvary lidského těla a možnost ukázat celou jejich krásu. Jihočeská návrhářka Viktorija Morozova se rozhodla zpřístupnit svou tvorbu širší klientele, proto si kousky z kolekci Lace Paradise lze zapůjčit.

 

SF, foto: Zdeněk Štěrbák 

 

 

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly