styl 2021


O nás 

Móda revue pôsobí na mediálnom trhu v Slovenskej a Českej republike od roku 1995 a vstupom do Európskej únie /530 mil. spotrebiteľov/ zabezpečuje odbornú komunikáciu aj na tomto trhu. Od roku 2010 sa periodicita tlačenej verzie časopisu zmenila na štrvťročník a vytvoril sa  i-magazín www.modarevue.com, ktorý prináša informácie 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Počas 17-násť ročného obdobia si Móda revue obhájila svoje profesionálne postavenie a upevnila vzťahy s výrobou, veľkoobchodom a maloobchodom v odevnej, textilnej a obuvníckej sfére ako aj so zastúpeniami veľtrhov v Európe, Ázii a Indii.

Móda revue aktívne spolupracuje a Obchodnou a priemyselnou komorou Slovenska/SOPK/ a od roku 2011 je  členom českej Asociace textilního,oděvního a kožedělného průmyslu.

Móda revue aktívne spolupracuje aj s ambasádami niektorých európskych krajín (Taliansko, Veľká Británia). V roku 2009 zorganizovala v spolupráci s odbornou asociáciou v Indii – AEPC a Indickým ministerstvom textilného priemyslu odbornú misiu slovenských a českých obchodníkov do New Delhi na najvýznamnejší indický veľtrh IIGF.

Móda revue profesionálne zviditeľňuje jednotlivé firmy, poskytuje kvalitné informácie z odbornej sféry a z ekonomickej a legislatívnej oblasti. Spolupracuje s výkonnými orgánmi štátnej moci a štátnymi ústavmi skúšobníctva odevného, textilného, obuvníckeho a doplnkového priemyslu.

Móda revue prináša v dostatočnom predstihu medzinárodné módne trendy v pánskom, dámskom, detskom i športovom odievaní, ako  aj obuvi, doplnkov a koženej galantérie.  

Móda revue pravidelne zvyšuje rozhľad čitateľov o aktuálnom dianí na  slovenskej a českej módnej scéne. Sleduje domácu autorskú návrhársku scénu a je pravidelným účastníkom Bratislavských módnych dní. Vysiela svojich redaktorov na svetové veľtrhy, ktorí z nich prinášajú aktuálne reportáže a najčerstvejšie informácie o medzinárodnom módnom dianí v Taliansku, Francúzsku, Španielsku, Anglicku, Nemecku, Maďarsku, Poľsku ale aj Hongkongu, Číne, či Indii.

Móda revue organizuje v spolupráci s veľtrhmi súťaže pre firmy a školstvo, podporuje významné domáce súťaže pre žiakov a študentov odborných škôl. Zástupcovia redakcie boli aktívnymi členmi v porotách súťaží Zlatá Fatima junior, Green Design, Módny tvorca roka, Moda Live Medeterraneo (Sicília) a dnes Módna línia mladých. Redakcia bola organizátorom súťaží Zlatý páv a TOP TREND.  

Móda revue spolupracuje s profesionálnymi odborníkmi z oblasti módneho diania nielen na Slovensku, ale i v Českej republike, ako aj s externými spolupracovníkmi, ktorí prinášajú do časopisu podnety o móde z celého sveta.

Otvoreným prístupom na svoju webovú stránku  www.modarevue.com oboznamuje respondentov s aktuálnym dianím, s chystanými alebo navštívenými módnymi prehliadkami a rozličnými prezentačnými podujatiami a sprístupňuje odborné informácie akéhokoľvek charakteru širokému spektru čitateľov.  Fotogalériou umožňuje širší vizuálny vnem písaného slova.

Móda revue naďalej rozširuje svoje profesionálne aktivity predovšetkým nadväzovaním aktívnej spolupráce s inými mediálnymi a profesionálnymi partnermi.

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly