styl 2021


BAMBUĽKY 

Firma Bambuľky vznikla v roku 2006 pôvodne ako predajňa tehotenskej módy a dojčenského textilu v Námestove na Orave. Majitelia Ľubica Bránická s manželom Mariánom Bránickým začínali s niekoľkými modelmi a postupne sortiment rozširovali o ďalšie a ďalšie veci potrebné pre budúce mamičky - tehotenskú spodnú bielizeň, odsávačky, vaky a šatky na nosenie detí, vankúše na dojčenie a ďalšie produkty, takže dnes ponúkajú vo svojom obchode takmer všetko, aby sa budúce mamičky dokázali pripraviť na jedno z najkrajších období svojho života.  Na naše otázky odpovedala Ľubica Bránická.

 

Kde ste hľadali dodávateľov?
Rozširovanie ponuky modelov pre tehotné a hľadanie nových dodávateľov nás čoskoro priviedlo do Poľska, kde sme oslovili dve firmy pôvodne len so zámerom nakupovať od nich modely pre náš obchod. Naša spolupráca neskôr vyústila pre Mama i Ja a Torelle do oficiálneho zastúpenia pre Slovensko.           

 

Ako by ste ich charakterizovali?    
Firma Torelle šije tehotenskú módu na každý deň, ponúka veľký výber nohavíc, najmä rifle, ale aj tričká, blúzky, šaty a sukne. Všetky modely sú šité tak, aby sa v nich budúca mamička cítila pohodlne.
Firma Mama i Ja vychádza viac v ústrety tým mamičkám, ktoré sa potrebujú aj v čase tehotenstva obliekať elegantne, do práce či na nejaké špeciálne príležitosti, alebo chcú jednoducho každý deň vyzerať pekne a zaujímavo.
Modely oboch firiem sú šité tak, aby sa dali nosiť aj po narodení dieťatka a viaceré sú prispôsobené aj na dojčenie.

 

Čo rozhodlo, že ste si vybrali práve tieto firmy?
To, že sa navzájom dopĺňajú a vďaka nim môžeme budúcim mamičkám každý polrok, na jar a na jeseň, ponúknuť vyše sto modelov tehotenskej módy.

 

Kde si ponúkaný tovar môžu budúce matky pozrieť?

Minulý rok sa nám podarilo otvoriť internetový predaj na našej stránke www.bambulky.sk, kde vystavujeme všetky ponúkané modely. Je si naozaj z čoho vybrať a myslím, že nebudem zveličovať, keď poviem, že máme najväčší výber tehotenskej módy na Slovensku. To však už nechám na posúdenie budúcim mamičkám, ktoré zavítajú do nášho obchodu v Námestove alebo si budú vyberať oblečenie na našich internetových stránkach.


Predajňa: Námestovo - námestie, OD Medium, 1. poschodie

www.Bambulky.sk
bambulky@bambulky.sk
ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly