styl 2021


Světový veletrh sportovních potřeb ISPO Mnichov 2015 

00.png

Únorového veletrhu ISPO Mníchov 2015 se účastní rekordních 2 600 vystavovatelů z 60 zemí včetně 50 firem z ČR na výstavní ploše 185.000 m2. Očekává se návštěva 80.000 obchodníků z celého světa.

 

Pod názvem ISPO se ukrývá nejen mezinárodní odborná akce pořádaná mnichovskými veletrhy ve dnech 5. až 8. února 2015, ale také celoroční služby pro celosvětovou sportovní branži, jejichž cílem je, aby se zákazník úspěšně uplatnil na trhu a svoji pozici si udržel.

V návaznosti na tento cíl je tedy nutné zmínit ISPO ACADEMY, ISPO COMMUNITY, ISPO AWARD, ISPO BRANDNEW, ISPO TEXTRENDS, ISPO CARD, ISPO JOBS a ISPO NEWS a samozřejmě také veletrhy ISPO MUNICH, ISPO BEIJING a ISPO SHANGHAI  jakožto mezinárodní úspěšné platformy pro celý sportovní průmysl poskytující kompletní přehled o jednotlivých značkách.

 

Navštivte zvláštní přehlídku: ISPO TEXTRENDS

Tento obor veletrhu ISPO udává směr v oblasti textilních trendů a inovací. V rámci veletrhu se designéři, výrobní manažeři a zástupci médií seznámí s nejnovějším vývojem látek, střihů a doplňků určených pro sportovní a outdoor materiály.

ISPO TEXTRENDS je bezpochyby velkou příležitostí pro získávání nových obchodních kontaktů, úspěšný obchod a rešerši.

 

Více informací ohledně ISPO TEXTRENDS najdete na www.ispo.com/textrends nebo na facebooku https://www.facebook.com/ispomunich.

 

Návštěvnický servis zajišťuje www.expocs.cz

000.jpg0.jpg

 

 

 

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly