styl 2021


Druhá Slovenská kooperačná burza bude na jeseň 

Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu  SARIO organizuje v dňoch 23. a 24. septembra 2008 v Banskej Bystrici v priestoroch Výstavného centra BB Expo už druhé stretnutie slovenských a zahraničných podnikateľských subjektov pod názvom „II. Slovenská kooperačná burza 2008".

Cieľom podujatia je pomôcť slovenským spoločnostiam nájsť zahraničných kooperačných partnerov v oblasti výrobných kapacít, služieb ai.. Zastúpené tu budú najrôznejšie priemyselné odvetvia, medzi nimi aj výroba a spracovanie textilu, environmentálne technológie, zelená energetika, recyklácia odpadov a iné. Všetky informácie o kooperačnej burze sú uvedené na stránke agentúry SARIO http://www.sario.sk/ (Slovenská kooperačná burza), kde sa záujemcovia môžu aj zaregistrovať. V prípade záujmu môžu volať na tel. číslo: 02-58260321 alebo zaslať e-mail na: nada.hladka@sario.sk.

Slávnostné otvorenie výstavy je dňa 23. septembra 2008 o 9.30 h., denne bude otvorená od 9.30 h. do 18.00 h. Vstup pre odborné publikum je bezplatný. Uzávierka registrácie slovenských vystavovateľov je 27. júna 2008.

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly