styl 2021


Pre všetkých duchom mladých 

Počas uplynulého mesiaca sa obchodné centrá v Bratislave a v Trenčíne rozrástli o tri nové monobrandové predajne. Otvorenie maloobchodných prevádzok bolo určite príjemným spestrením bežného nákupného dňa pre každého zákazníka, ktorý sa v ten deň vybral na „obchôdzku butikov".

Nové predajne ponúkajú sortiment naozaj pre každú vekovú kategóriu. Dokonca aj pre tých, čo ešte ani len netušia, z ktorých farebných variácií či strihov by si mali vyberať. Práve pre nich (ale aj pre ich starších, „uvedomelejších" kamarátov) je tu tradičná anglická značka BHS Kids s kompletnou ponukou pre vekovú kategóriu 0 až 8 rokov. Príjemné priestory novootvorenej predajne, módna prehliadka detí známych slovenských herečiek i speváčok, hravé detské popoludnie - to všetko sprevádzalo otvorenie BHS Kids v Avione. „S touto značkou sa mohli zákazníci stretnúť z okolitých krajín azda v Poľsku alebo v Rusku," hovorí majiteľka prevádzky a distribútorka značiek BHS Kids a  TAMMY Ing. Ľubica Holčíková . „Na Slovensku sme súbežne s touto predajňou otvorili aj predajňu so sortimentom určeným pre vekovú kategóriu 9 až 16 rokov - je to značka TAMMY, s ktorou sa môžete stretnúť v OC v Trenčíne. Do budúcna plánujeme otvoriť prevádzku v Nitre, na jeseň ešte jednu v Bratislave, neskôr v Trnave, Žiline a v Košiciach," dodáva.

Pre tých, ktorí sa v móde vyznajú a vedia oceniť kvalitu, módnosť a prijateľnú cenu pripomenieme už mesiac skvele fungujúcu (zatiaľ jedinú na Slovensku) monobrandovú predajňu zn. TOM TAILOR, ktorá sa tiež stala súčasťou OC Avion v Bratislave. Majitelia prevádzky Gabriel Palinkas a Robert Takacs nám prezradili, že aj napriek dosť vysokým investíciám pri zriadení predajne (interiér predajne sa naozaj oplatí vidieť) sa neboja nenávratnosti vložených peňazí. Veríme, že ich predpoveď sa naplní, veď napokon kolekcie TOM TAILOR sú určené pre všetkých - bez ohľadu na dátum narodenia v rodnom liste. Stačí si vybrať a cítiť sa mlado.

 

 

 

 

Sich,

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly