styl 2021


príhovor 

Darina resize.jpg

„Krízu prijímame s pokorou. Nikto nevie predpovedať jej dĺžku ani hĺbku," povedal riaditeľ spoločnosti I.TRAN, Ing. Trančík. Táto veta mi utkvela v pamäti nie kvôli kríze ako takej, ale preto, že je medzi nami veľa takých, ktorí sa neboja postaviť sa jej čelom, no s rešpektom. A práve tento uhol pohľadu je hlavnou témou dvojčísla.

 

Uvádzame dve slovenské, jednu českú a jednu nemeckú firmu, ktoré sa rozhodli zabojovať práve novými aktivitami, kvalitou a najmä rozumnou cenou. Ako musia jesť, tak sa ľudia potrebujú aj obliekať. Najmä ženy sú naklonené si častejšie obnovovať šatník. Túžba zákazníka je obliecť sa pekne, kvalitne a za primeranú cenu. Často krát je práve cena dôvodom, prečo len tretina Slovákov má odmietavý postoj k falzifikátom odevných značiek.

Na trhu sa tiež vynára nový odvážny hráč s víziou spojiť slovenských, českých aj poľských obchodníkov a navyše pri Senci položili základný kameň prvého slovenského outletu s prevažne textilným a odevným sortimentom. Snáď nám pán Galileo Galilei odpustí, ak budeme parafrázovať jeho známy výrok „a predsa sa točí ..." ten náš textilný a odevný svet!

My tento rok uzatvárame dvojčíslom a v budúcom sa vám prihovoríme už v závere januára veľtrhovým vydaním. Vychádzame takto v ústrety niektorým veľtrhom, ktoré sa začínajú trochu skôr. Dovtedy budeme v kontakte prostredníctvom našej webovej stránky, kde sa priebežne objavujú najnovšie správy. Zatiaľ vám prajeme, aby ste tento rok uzatvorili s vierou, že budúci je začiatkom novej a lepšej cesty. A aby ste na ňu ľahšie vykročili, oddychujte, rozmaznávajte sa a načerpajte energiu počas vianočných sviatkov v kruhu svojich blízkych a do nového roka vykročte tou správnou nohou.

 

ATOK

Výstavy a veľtrhy

Termíny výstav a veľtrhov v najbližšom období si môžete pozrieť TU.

dolly